Poufno¶æ i Bezpieczeñstwo Transakcji

Regulamin sklepu

Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do piątku.
Zamówienia złożone w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
Do realizacji zamówienia nie jest warunkiem koniecznym dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego baterii-laptopa.com Podanie numeru telefonu i adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone drogą elektroniczną.
Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
Dostawa jest realizowana poprzez firmę kurierską UPS a także Pocztę Polską.
Formy płatności i koszty dostarczenia opisano w zakładce Wysyłka. Ceny w sklepie baterii-laptopa.com wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera, kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie, a zamówienie zostanie anulowane.
Do każdej przesyłki dostarczona jest faktura VAT lub paragon fiskalny.
Klient ma prawo - zgodnie z art.7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny - odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oswiadczenie na piśmie w terminie do dziesieciu dni od dnia wydania produktu.
W przypadku odstąpienia Klienta od umowy jest on zoobowiązany do odesłania zakupionych produktów w niezmienionym stanie, ponosząc bezpośrednie koszty zwrotu towaru.
Zwrot pieniędzy dla Klienta za towar zwracany w powyższym trybie, następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od momentu złożenia oświadczenia woli o odstąpieniu .

 

WARUNKI REKLAMACJI

 

Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru.
Na wszystkie reklamowane produkty z tytułu niezgodności towaru z umową zakupione w naszym sklepie przyznawana jest 24 miesięczna odpowiedzialność sprzedawcy.
Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 30 dni od jej zgłoszenia. Reklamację należy przesłać na adres firmy: OVER IT Karol Sawala, ul. Kupiecka 1/6, 65-426 Zielona Góra. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego zostaną zwrócone po rozpatrzeniu reklamacji.
Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
W przypadku gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:
w pierwszej kolejności – nieodpłatnej naprawy,
jeśli naprawa jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie towar zostanie wymieniony na nowy.

Back